Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Elbląg nagrodzone przez Prezydenta Elbląga

     Uroczystą galę wręczenia nagród rozpoczął Pan Witold Wróblewski Prezydent Elbląga. Chciałbym nagrodzić tych,  którzy  w rozwój naszego miasta wnieśli szczególny wkład, osoby którym Elbląg leży gorąco na sercu. – powiedział prezydent Wróblewski.

Nadleśnictwo Elbląg zostało nagrodzone w kategorii Ochrona Środowiska.

     W sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem swoich pracowników nadleśnictwo służy Elblągowi i jego mieszkańcom, wnosząc nieoceniony wkład podejmując działania społeczne i aktywizujące mieszkańców w zakresie ochrony środowiska – przeczytamy w uzasadnieniu przyznanej nagrody. Lasy Państwowe Nadleśnictwo Elbląg realizują szereg działań na rzecz ochrony środowiska na terenie naszego miasta.

Dziękuję kapitule nagrody za docenienie pracy wszystkich leśników z Nadleśnictwa Elbląg. Niełatwo jest sprostać oczekiwaniom elblążan, społeczeństwa, w zakresie ochrony środowiska. Chciałbym serdecznie podziękować moim pracownikom, a także wszystkim, których spotkaliśmy na naszej drodze – powiedział Nadleśniczy Nadleśnictwa Elbląg Pan Mariusz Potoczny dziękując za przyznanie nagrody.

     Uroczysta gala odbyła się 6 stycznia 2019 roku w teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Nagrody Prezydenta Elbląga wręczane są od 1991 roku i przyznawane są laureatom indywidualnym i zbiorowym, którzy w sposób szczególny wyróżniają się pracą na rzecz lokalnej społeczności.

Filomowa relacja z wręczenia nagrody i wizytówka nadleśnictwa: (film dzięki uprzejmości TrusoTV)