Lista aktualności Lista aktualności

Trening Siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie

 Dobra zabawa połączona z intensywnym ruchem. Tak można w skrócie opisać trening siatkarki Marcina Możdżonka w lesie, który obył sie 7 sierpnia w Nadleśnictwie Elbląg.

Marcin Możdżonek odpowiedział na zaproszenie leśników i przybył wraz z Krzysztofem Ignaczakiem i Michałem Ruciakiem do Elbląga, aby wspólnie z dziećmi, młodzierzą i rodzicami spędzić kilka aktywnych godzin na łonie natury. Po wesołej rozgrzewce zawonicy(treneży) przeciwiczyli z uczestnikami serwowanie, odbijanie i przyjmowanie piłki. Na koniec po konkursie i rozmowie z mistrzami odbyło się pamiątkowe zdjęcie. Dla odwiedzających tego dnia polanę w Elbląskiej Bażantarni, leśnicy przygotowali zajęicia edukacyjne.

Lasy Państwowe to idealne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ilość aktywności jest niemal nieograniczona. Nadleśnictwa w całym kraju przygotowały dla odwiedzających nie tylko mijsca postoju pojazdu czy wypoczynku, ale także szlaki poesze, kajakowe, rowerowe czy konne, miejsca palenia ognia, wiaty i wieże widokowe, ścieżki edukacyjne i wiele innych. Aby odnaleźć się w gąszczu przygotowanych atrakcji warto skorzystać z aplikacji mBDL, portalu Czas w las a lokalnie w Nadleśnictwie Elbląg - aplikacji Kraina Buka. 

Dziekujemy wszystkim uczestnikom treningu ze znanymi zawodnikami i zapraszamy do lasu.

Więcej zdjęc dostępna na profilu społecznościowym nadleśnictwa.